Rubriky
Liberec

Bench Bavlněné povlečení v bílo-zelené barvě – rozměry 140 x 200 cm a 70 x 90 cm


Bench Bavlněné povlečení v bílo-zelené barvě – kvalitní materiál pro celoroční užívání

Certifikováno MADE IN GREEN OEKO TEX®

Bench Bavlněné povlečení je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a pohodlné povlečení pro svůj domov. Navíc, s tímto povlečením si můžete být jisti, že je bezpečné pro vaše zdraví i pro životní prostředí. Certifikace MADE IN GREEN OEKO TEX® potvrzuje, že povlečení bylo vyrobeno v souladu se striktními normami a kontrolami týkajícími se zdraví a bezpečnosti.

Oboustranné bavlněné povlečení

Povlečení Bench je vyrobeno z kvalitního bavlněného materiálu, který je příjemný na dotek a zároveň dostatečně odolný a snadno se udržuje. Toto oboustranné povlečení nabízí dvě odlišné barvy, takže si můžete přizpůsobit svůj interiér podle aktuální nálady a stylu.

Bench Bavlněné povlečení je velmi praktické a funkční. Snadno se kombinuje s různými typy nábytku a doplňků, takže můžete vytvořit svůj vlastní unikátní styl. Co je nejlepší, toto povlečení je dostupné v několika velikostech, aby vyhovělo všem potřebám.

Rozměry povlečení

Bench Bavlněné povlečení zahrnuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Toto povlečení je ideální pro každou postel a nabízí dostatek prostoru pro pohodlný spánek. Nejenže je velmi pohodlné a praktické, ale také se snadno udržuje čisté a svěží díky své kvalitní výrobě a oboustrannému provedení.

Kde koupit Bench Bavlněné povlečení v bílo-zelené barvě

Pokud se rozhodnete koupit Bench Bavlněné povlečení v bílo-zelené barvě, můžete je snadno objednat na webu nabytekprehledne.cz. Zde najdete široký výběr různých povlečení od nejlepších značek. Navíc, nakupování na tomto webu je velmi snadné a rychlé, takže si můžete být jisti, že vaše nové povlečení dorazí k vám co nejdříve.

Bench Bavlněné povlečení v bílo-zelené barvě

Celkově vzato, Bench Bavlněné povlečení je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní, pohodlné a praktické povlečení. Díky své kvalitní výrobě a oboustrannému provedení si můžete být jisti, že vaše nové povlečení bude nejen krásné, ale také snadno se udržuje a chrání vaše zdraví. Tak proč nezkusit toto skvělé povlečení ještě dnes?