Rubriky
Liberec

Bílá MALI 4D – Šatní skříň ve 4D designu pro maximální využití prostoru


Barva: Bílá

Pokud hledáte ideální šatní skříň pro svůj domov, pak by vás mohla zajímat bílá MALI 4D – šatní skříň ve 4D designu pro maximální využití prostoru. Tato šatní skříň je ideální nejen pro ty, kteří rádi ukládají své oblečení, ale také pro ty, kteří se snaží ušetřit místo v pokojích.

Použití

Skříň MALI 4D je dostatečně prostorná pro všechna vaše oblíbená trika, kalhoty, boty a mnoho dalšího. Rozměry této šatní skříně jsou 196 x 200 x 58 cm.

Jeden z největších přínosů této skříně je její 4D design. Tato konstrukce umožňuje využití každého prostoru skříně, což znamená, že nebudete muset rozmýšlet, jak máte uspořádat své věci tak, aby vám poskytla co nejvíce prostoru.

Co se týče úchytek, jsou z plastu a šatní skříň je vyrobena z kvalitního LTD materiálu s ABS hranami a hliníkovými kolejnicemi. Spodní část skříně je osazena ložiskovými kolečky, díky čemuž můžete snadno přesunout celou skříň tam, kde ji budete potřebovat.

Dodání a Záruka

Šatní skříň MALI 4D se dodává v demontu, což znamená, že ji budete muset sestavit sami. Nicméně, pokud jsou vaše DIY schopnosti na nulové úrovni, můžete si najmout někoho, aby vám sestavil skříň doma.

Když si koupíte tuto šatní skříň, můžete být jisti, že máte k dispozici dlouhodobou záruku na 24 měsíců, která vás ochrání před jakýmikoliv defekty nebo problémy s výrobkem.

Závěr

Celkově lze říci, že šatní skříň MALI 4D je skvělou volbou pro ty, kteří hledají prostornou a funkční skříň pro své oblečení. Díky jejímu 4D designu lze využít každou část skříně, čímž se ušetří místo v pokoji. Nesmíme zapomenout, že šatní skříň MALI 4D je kvalitní a odolná, což znamená, že bude sloužit vám a vašim věcem na dlouhou dobu.

Pokud byste chtěli získat tuto šatní skříň pro vaše domácnosti, můžete navštívit odkaz https://www.crosta.cz/produkt/mali-4d-satni-skrin-bila a objednat si ji online.