Rubriky
Liberec

Dřevěná stolička Tabanda Falon – krása dubového designu v praktických 41 cm

Stylová stolička Falon sází na tradiční materiály. Přírodní dubové dřevo, ze kterého je celá stolička vyrobena, dodává stoličce osobitý vzhled. Stolička je oblíbenou volbou zejména pro svou vysokou kvalitu a krásné provedení, které svědčí o její nadčasovosti.

Stolička Tabanda Falon

Stolička pro každý interiér

Stolička se hodí do komerčních i nekomerčních prostor. Díky čistému designu a jednoduchému tvaru, který zohledňuje ergonomické požadavky, se tato dřevěná stolička stane skvělým doplňkem do kuchyní, jídelen, kaváren, restaurací, kanceláří, obývacích pokojů a všech míst, kde se budete chtít posadit a relaxovat.

Skládací stolička se vyznačuje maximální robustností a funkčností. Na rozdíl od jiných skládacích stoliček, kde bývá sedák nasazen na kovovou rám, se u Tabanda Falon celá konstrukce skládá z masivního dřeva, což zaručuje vysokou pevnost a stabilitu při každém použití. 

Jak na čištění?

Dřevěná stolička

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Ty by mohly poškodit dřevěnou konstrukci a způsobit trvalé narušení jejího povrchu.

Pokud si chcete užít krásné chvíle na pohodlné a kvalitní stoličce, stojí za to vsadit na to nejlepší, co trh nabízí. Dřevěná stolička Tabanda Falon 41 cm je investicí do Vašeho zdraví i pohodlí, kterou jistě nebudete litovat. Navíc, díky jednoduchému designu a vysoké funkčnosti bude tato stolička skvělým doplňkem Vašeho interiéru na mnoho let dopředu.

Zajímá Vás více? Klikněte zde a objednejte si svou vlastní dřevěnou stoličku Tabanda Falon ještě dnes.