Rubriky
Liberec

EA Sedací vak fotbalový míč 300L – pohodlné a stylové posezení s velkým fotbalovým míčem

Naše široká nabídka sedacích vaků, je určena pro nejnáročnější milovníky relaxace a pohodlí. Tyto produkty, vyrobené z ekokůže, jsou rovněž vhodné pro Vaše děti i hosty, pro práci i učení, pro příjemné chvilky při čtení či sledování televize. Zkrátka najde své využití u každého.

Díky široké škále nabízených barev, skvěle zapadne do každého bytu, či kanceláře, perfektně se hodí také na zahradu či do rehabilitačního centra. Díky polystyrenovým kuličkám (granulátu), kterými je plněn, se stává naprostou jedničkou v oblasti pohodlí. Slouží k odreagování a odpočinku a pomůže vám zapomenout na každodenní stres. Sedací vak slouží také jako izolant, takže během sezení nepocítíte chlad od podlahy.

Plnění a údržba

Sedací vak má plnící otvor, kterým je možné doplnit či ubrat výplň dle Vaší potřeby. Otvor je uzavíratelný na klasický zip. Nad tímto zipem je ještě umístěn suchý zip, který jej kryje a tím zabraňuje nechtěnému odepnutí. Vše je hezky a funkčně zpracováno. Údržbu – čištění je možno provádět za pomocí hadříku a vlažné vody.

Chcete-li si zakoupit ten nejlepší sedací vak, s nímž si budete moci užívat nezapomenutelné chvíle relaxace, určitě si v naší nabídce vyberete. Mezi našimi exkluzivními produkty naleznete perfektně uskutečněné posezení, které zahrnuje fotbalový míč v barvách Vašeho oblíbeného týmu!

Všechny výrobky jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, které zajistí pro Vás i Vaše blízké maximální pohodlí a luxus. S našimi vaky tak můžete číst knihu, sledovat televizi, pracovat na notebooku nebo si užívat krásu přírody.

EA Sedací vak fotbalový míč 300L

Termín doby dodání závisí na dostupnosti položky. Objednávky přijaté do 12:00 odesíláme ještě ten samý den a zákazníky v ČR obvykle doručujeme do 2-3 dnů. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně tohoto produktu, neváhejte nás kontaktovat. Naši profesionální poradci Vám rádi pomohou s výběrem a zajistí doručení v nejkratším možném čase.

Cena a kvalita

EA Sedací vak fotbalový míč 300L je k dispozici za vynikající cenu a zárove