Rubriky
Liberec

Elegantní šedá sametová jídelní židle MICADONI CHAYA pro dokonalou pohodu u stolu

Chcete-li si vychutnat pohodlné a elegantní posezení u vašeho jídelního stolu, pak nemusíte hledat daleko. Naše jídelní židle CHAYA značky MICADONI vám nabízí možnost doplnit váš interiér o výjimečný kousek, který zaujme nejen svojí elegantní krásou a designem, ale také pohodlím a praktičností.

Luxusní sametová potahová látka s jemným leskem

Opěradlo této židle je tvarované a ergonomicky navržené, aby zajistilo dokonalé pohodlí i při delším sezení. Sametová potahová látka s jemným leskem je příjemná na dotek a připomíná měkoučký plyš. Nicméně, díky své odolnosti proti oděru a odolnosti proti doutnání a vznícení plamene, se nemusíte obávat, že by se povlak snadno poškodil nebo utrpěl škody.

Elegantní šedá sametová jídelní židle MICADONI CHAYA

Nadčasový designový kousek s černě lakovanou podnoží

Židle MICADONI CHAYA nabízí nejen pohodlí a krásný design, ale také možnost volby z mnoha barevných provedení a variant s černě lakovanou podnoží. Tento nadčasový designový kousek se dokonale hodí do různých interiérových stylů, od moderního až po klasický.

Seda sametová jídelní židle MICADONI CHAYA

Tip k čištění

Pro udržení krásného stavu vaší jídelní židle MICADONI CHAYA je potřeba zajistit pravidelnou péči. Odstraňování prachu a nečistot jemným vysáváním s měkkým koncem je dobrý začátek. Pro odstranění tekutých, mastných nebo pevných skvrn je třeba postupovat s chladnou hlavou. Jemně otřete povrch bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou bělidla nebo čpavek, které by mohly poškodit váš nábytek.

Jídelní židle CHAYA v různých barevných provedeních

Závěr

Jídelní židle MICADONI CHAYA je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí doplnit svůj interiér o elegantní kousek, který kombinuje moderní design a pohodlí. Sametová potahová látka s jemným leskem vypadá nejen skvěle, ale je také odolná proti oděru a poškození. Nabízíme vám mnoho barevných provedení, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe zapadne do vašeho interiéru. Obohaťte váš domov o tento nadčasový kousek, kterému neuteče pozornost.

Elegantní jídelní židle MICADONI CHAYA přináší do vašeho interiéru nejen kr