Rubriky
Liberec

Hanah Home pohovka Lolar – elegantní a pohodlné řešení pro dva

2-místná pohovka Lolar je nejen místo, které je velmi pohodlné, ale převážně bude i nepřehlédnutelným prvkem vašeho interiéru. Je čalouněna tkaninou v univerzální norkové barvě, která jistě oživí každou místnost bez života. Sedáky jsou vyplněny 28 DNS pěnou, což zajišťuje vysokou kvalitu a maximální komfort používání. Pohovka tak zaručí nejen příjemné místo k odpočinku, ale také vám umožní vytvořit neodolatelný stylový obývací pokoj.

Bezstarostnost a elegance

Konstrukce pohovky Lolar je vyrobena z kvalitního kovového rámu, což zajistí její bezstarostnou funkčnost po mnoho let. Látku tvoří 100% lněná látka, kterou lze, v případě znečištění, čistit za sucha. Pohovka Lolar není jen nábytek, je to kombinace kvality a elegance, která vás osloví.

Víceúčelovost – nejlépe výškově nastavitelnými opěradly rukou

A jak už název napovídá, tuto pohovku ocení především lidé, kteří jsou milovníci víceúčelového nábytku. Právě tuto lze, díky výškově nastavitelným opěradlům rukou, rozložit až do rozměrů 200 x 70 cm. Pokud tedy sníte o jedinečné sedačce, která se stane výrazným středobodem vašeho interiéru, pak tento výrobek jistě stojí za zvážení!

Hanah Home pohovka Lolar

Nečekejte a pořiďte si tuto výjimečnou pohovku, která vašemu bydlení dodá zcela nový rozměr.

Zjistěte více na stránkách esrom.cz