Rubriky
Liberec

Hnědý vlněný koberec Flair Rugs Siena – dokonalý doplněk do vašeho interiéru!

Vybrat ten pravý koberec není jednoduchý úkol – musí splňovat několik požadavků. Musí být nejen dekorativní, ale také funkční a příjemný na nohy. Hnědý vlněný koberec Flair Rugs Siena splňuje všechny tyto požadavky a je tedy skvělou volbou pro váš domov.

Flair Rugs Siena

Vlněné koberce mají vynikající izolační schopnosti

Jak již bylo zmíněno, vlněné koberce mají skvělé izolační schopnosti. To znamená, že udržují teplo v místnosti a snižují hluk. Pokud máte tvrdé podlahy, jako je beton nebo dlaždice, může být koberec tím pravým řešením, nejenom pro zútulnění prostoru, ale také pro snížení hluku.

Tvarová paměť vlněných koberců

Další výhodou vlněných koberců je jejich tvarová paměť. To znamená, že i po delším stlačení se vlákna vrátí zpět do původního tvaru. Nemusíte se tedy bát, že koberec bude brzy vypadat opotřebovaně.

Aby se koberec udržel v co nejlepší kondici, doporučuje se ho pravidelně vysávat a čistit. Můžete také použít speciální spreje a čisticí prostředky určené pro vlněné koberce.

Pokud se rozhodnete pro koupi hnědého vlněného koberce Flair Rugs Siena, nezapomeňte využít akční cenu na naší stránce.

Flair Rugs Siena na podlaze

Upravování vlněných koberců

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.

Investujte do kvalitního a dekorativního kusu, který vám bude sloužit po mnoho let a zútulní váš domov. Hnědý vlněný koberec Flair Rugs Siena je skvělou volbou – dokonalým doplňkem vašeho interiéru.