Rubriky
Liberec

House Doctor: Stylové kovové světlo Molecular na stěnu

Jedinečné a originální světlo Molecular bude skvělým designovým doplňkem vašeho interiéru. Toto světlo od dánské značky House Doctor se skvěle hodí do moderního a elegantního prostoru, kde upoutá pozornost všech návštěvníků. Designové světlo se ideálně hodí pro osvětlení prostoru v obývacím pokoji, kuchyni či ložnici.

Cerně lakovaná, kovová tyč se zlatým zakončením

Molecular je vyroben ze černě lakované, kovové tyče se zlatým zakončením, na které jsou umístěny šestiokválníky. Tyto šestiokválníky mohou být libovolně posunuty dle vaší fantazie a tím vytvořit neobyčejné efekty světla. Kombinace černé a mosazně zlaté barvy působí velmi stylově a nadčasově. Pokud toužíte po výjimečné a osobité dekoraci, pak je světlo Molecular tou pravou volbou.

Světlo je vhodné pro ozdobu stěny v moderním a vkusném interiéru, kde jeho skvělý design upoutá pozornost a dodá prostoru nevšední atmosféru. Světlo se doporučuje instalovat v místnosti vysoko nad hlavou, což zvýší pocit prostornosti místnosti.

Kde koupit světlo Molecular?

Světlo Molecular je k dostání v našem eshopu nabyteklevneji.cz, kde jej pořídíte za skvělou cenu. Světlo je jednoduché na instalaci, není však vhodné pro přímý kontakt s vodou či vlhkem. Pokud hledáte něco jiného a originálního, pak je toto světlo tou správnou volbou pro vás.

Jak ošetřit světlo Molecular?

Pro udržení kovových částí v nejlepší kondici je dobré světlo pravidelně utírat od prachu měkkou prachovkou bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha. Pokud se na kovových částech objeví skvrny, můžete místo mýdlové vody použít specifické čistící prostředky pro kovy.

Světlo Molecular není jen dekorační prvek, ale i praktickou součástí vašeho interiéru. Jeho originální a moderní design oživí každou místnost a udělá z ní nevšední a luxusní prostor. Tak si ho pořiďte a nechte se okouzlit jeho nevšední elegancí.

Světlo Molecular v suterénu

Výroba světla Molecular

Pozn.: Přívodní kabel není schován pod krytkou, ale je veden bokem. Žárovka není součástí balení.