Rubriky
Liberec

Králem uspořádání je Tempo Kondela Regál Singa 70 v dubu sonoma

Provedení: Regál SINGA 70 je vyroben z fóliované dřevotřísky v barevném provedení dub sonoma. Nožičky jsou plastové (výška 1,5 cm).

Regál ze systému Singa je vhodná na zařízení dětských pokojů, kanceláří, ložnic apod. Jeho moderní design a jednoduchá konstrukce umožňuje snadné kombinování s dalšími kusy nábytku.

Tento regál je velmi prostorný a nabízí spoustu možností, jak si uspořádat své věci. Každý z osmi polic je dostatečně velký na to, aby se na něj vešly knihy, dokumenty, dekorace a další drobnosti. Díky tomu se s ním velmi snadno pracuje a lze ho využít do různých prostor.

Regál Singa 70 v dubu sonoma je ideální pro všechny, kteří chtějí mít po ruce všechny své věci a zároveň se nechtějí trápit uspořádáním. Díky své jednoduchosti a moderním liniím se dokáže perfektně sladit s jakýmkoli interiérem a vytvořit tak pohodlné pracovní prostředí.

Regál je dodáván v demontu, ale není třeba se bát, jeho sestavení je velice snadné a zvládne ho každý. V případě, že si nebudete vědět rady, můžete se vždy obrátit na výrobce nebo si prohlédnout návod k sestavení na webu.

Tempo Kondela Regál Singa 70 v dubu sonoma na vyzkoušení

Pokud Vás zaujal tento regál a chtěli byste si ho prohlédnout osobně, můžete si ho objednat online na stránkách vybirejnabytek.cz nebo navštívit náš kamenný obchod. Regál je k dispozici i v jiných barevných provedeních.

Regál Singa 70 v dubu sonoma

Králem uspořádání je určitě Tempo Kondela Regál Singa 70 v dubu sonoma. Pokud tedy hledáte něco, co Vám pomůže uspořádat Vaše věci tím nejlepším způsobem, nemusíte hledat dál! Regál Singa 70 Vám nabídne dostatečnou kapacitu i skvělý design.