Rubriky
Liberec

Luxusní postel MERON Boxsprings v provedení Omega 68 s čalouněním 160 x 200 cm

Postel MERON je skvělým řešením pro každou ložnici, která zároveň hledá stylový a funkční nábytek. Tato postel disponuje dvěma úložnými prostory, ve kterých můžete bez problémů uschovat ložní prádlo, sezónní oblečení, nebo jakékoliv další věci.

Masivní dřevo a dřevotříska v těle postele MERON

Postel MERON má skvělou základnu ve formě masivního dřeva a dřevotřísky, což zajišťuje větší odolnost a pevnost, než by tomu bylo u standardních postelí. Díky tomu garantuje i mnohem pohodlnější spaní s lepší ergonomií.

Čalounění Omega 68 pro luxusní vzhled

Postel MERON má čalounění Omega 68, které nabízí skvělý luxusní vzhled a na loži se díky tomu cítíte jako v pětihvězdičkovém hotelu. Navíc jde o materiál, který je i velmi snadno udržovatelný a čistitelný.

Ještě dnes si můžete tuto skvělou postel u nás objednat a při koupi nyní máte navíc šanci na úžasné slevy!

Postel MERON

Stylová postel MERON vyniká nejen svým vzhledem, ale i praktickostí.

Pevný základ postele MERON

Na rozdíl od běžných postelí se postel MERON nemusí spoléhat pouze na pevnost a odolnost svých nožiček, ale díky kompaktním úložným prostorům má pevný základ a oporu. Tento základ poskytuje maximální pohodlí pro spánek a garantuje větší odolnost při používání postele.

Postel MERON - detail

Detail čalounění postele MERON v provedení Omega 68.

Úložné prostory pro snadné uschování věcí

Díky úložným prostorům je postel MERON ideálním řešením pro menší byty, kde je třeba využít každý centimetr. Tyto prostory jsou situovány přímo pod postelí a snadno se otevírají. Uvnitř jsou dostatečně prostorné a můžete do nich bez problémů uschovat vše, co nechcete mít na očích a potřebujete mít vždy po ruce.

Nejlepší koupě pro vaši ložnici je již na dosah! Objednejte si postel MERON s čalouněním Omega 68 už dnes a užijte si nejen úžasné spaní, ale i styl a funkčnost!

Postel MERON - úložný prostor

Úložný prostor postele MERON pro snadné uskladnění vašich věcí.

Navštivte náš e-shop a podívejte se na postel MERON s čalouněním Omega 68!