Rubriky
Liberec

Moderní komoda VASAGLE Hanne s elegantní kombinací černé a hnědé

Komoda VASAGLE Hanne je skvělým řešením pro ty, kteří nechtějí jen úložný prostor, ale také nádherný kus nábytku, který zároveň oživí interiér svého bytu nebo domu. Kombinace rustikální hnědé a elegantní černé barvy dává této komodě neopakovatelně zajímavý vzhled, který se hodí do jakéhokoliv prostředí.

Dřevotříska a ocel – skvělá kombinace

Dřevotříska spolu s ocelí jsou použity již po staletí v dekorativním umění a neustále se potvrzují jako kombinace, která vyhovuje mnoha vkusům. Právě tato kombinace přispívá k rustikálnímu vzhledu Vasagle Hanne a také k jeho stabilitě. Kromě toho se vyznačuje skvělou odolností proti opotřebení, takže komoda Vasagle Hanne bude vypadat jako nová i po mnoha letech používání.

Úložný prostor

Pokud se rozhodnete pro komodu Vasagle Hanne, nejenom, že získáte zajímavý kus nábytku, ale zároveň obrovský úložný prostor. Prostor v komodě se dělí na dvě části. První část je ukryta za neprůhlednými dvířky, ideální pro uskladnění více soukromých věcí. Druhá část je ukryta za elegantními síťovanými dvířky, kde můžete uložit dekorační průměty či jiné volnější věci, které nechcete ukryté od očí. Komoda Vasagle Hanne není jenom krásná, ale také praktická.

Specifikace produktu

Komoda Vasagle Hanne je vyrobena z dřevotřísky a oceli, což ji dělá nejenom pevnou, ale také trvanlivou. Hnědá rustikální barva v kombinaci s černou dává této komodě nádech luxusu a eleganci, kterou pravděpodobně oceníte. Zkuste se podívat i na další produkty ze série Vasagle, které by se mohly hodit do vašeho interiéru. Rozměry produktu jsou následující: 80 x 40 x 80 cm (šířka x hloubka x výška), takže máte dostatek místa na uskladnění svých věcí.

komoda VASAGLE Hanne