Rubriky
Liberec

Modrá konvice Bredemeijer Xilin s sítkem na sypaný čaj – objem 1,25 l

Je u vás v rodině pití čaje povýšený na takový malý rituál? Pak mu připište ještě vyšší hodnotu s touto litinovou konvičkou o objemu 1250 ml. Konvice je uvnitř je smaltovaná, takže zachová dokonalou chuť čaje, a nechybí samozřejmě vnitřní sítko pro dokonalé servírování.

Kvalitní a praktická záležitost do každé domácnosti

Tato modrá konvice Bredemeijer Xilin s sítkem na sypaný čaj je kvalitní a praktická záležitost, která by neměla chybět v každé domácnosti. Konvice je vyrobena z odolné litiny, která je velmi příjemná na dotek. Díky svému objemu činícímu 1250 ml je ideální pro přípravu větších množství čaje, které si můžete v klidu vypít sami nebo s rodinou a přáteli.

Smaltovaná vnitřní plocha pro dokonalou chuť čaje

Jednou z hlavních výhod této litinové konve je smaltovaná vnitřní plocha. Díky té se čaj nezapařuje a zachová si tak svou dokonalou chuť po celou dobu přípravy a konzumace. Navíc vnitřní sítko usnadňuje uvaření sypaného nebo libovolného čaje, který si můžete připravit podle vlastních představ.

Pro dokonalé servírování je tu vnitřní sítko, díky kterému nemusíte mít obavy z čajových lístků, které by se vám dostaly do hrníčku.

Bezpečné použití a údržba

Dále je třeba zmínit rukojeť a víčko, které se nikdy nezahřejí na vysokou teplotu. To znamená, že hned po uvaření a vylouhování můžete nalévat čaj bez toho, že byste se spálili.

Pro údržbu konvičky stačí vytřít vnitřek hadříkem namočeným v roztoku saponátu. Nikdy nepoužívejte ostré předměty, abyste neničili smaltovanou plochu.

Možnost zakoupení této modré konvice Bredemeijer Xilin s sítkem na sypaný čaj naleznete na následujícím odkazu Zde.

Modrá konvice Bredemeijer Xilin

Oblíbenost této litinové konvice rozhodně není náhodná. Je praktická a zároveň velmi stylová, takže vynikne na každé kuchyňské lince. Tak proč si ji nevyzkoušet a nezařadit do svého denního rituálu pití čaje?