Rubriky
Liberec

Nová rohová sedací souprava IMAGE v modré barvě, levá strana


Úvod

Nová rohová sedací souprava IMAGE v modré barvě s levou stranou je skvělou volbou pro každou domácnost. Tento produkt je od firmy Crosta, která se specializuje na výrobu kvalitního nábytku. Tato sedací souprava je k dostání v různých barevných provedeních a potahu sametového typu. Dřevěná konstrukce z bukového dřeva spolu s MDF deskou poskytuje pevnost a stabilitu.

Popis výrobku

Délka: 287 x 169 cm Šířka: 96 cm Výška: 85 cm – to jsou rozměry této úchvatné sedací soupravy. Prostorové požadavky na tento výrobek jsou relativně vysoké, takže se doporučuje mít dostatek místa v obývacím pokoji. Lze také zakoupit menší verzi, která se vejde na menší plochu, konkrétně s délkou 237 cm a šířkou 87 cm.

IMAGE rohová sedací souprava

Výrobek obsahuje dvě pružinové matrace, které jsou složeny z 10 cm pěny a 5 cm 24 DNS. Kromě toho jsou k soupravě přiloženy i polštářky o rozměrech 45 x 45 cm (2 kusy). Pevné polštáře na sezení a záda zaručují pohodlné posezení.

IMAGE rohová sedací souprava - detail polštářků

Potahy na sedací soupravě jsou vyrobeny z látky sametového typu, která je čistitelná za sucha. Zároveň jsou potahy odolné proti opotřebení a zónám tření. Matné černé kovové nohy udělují celek elegantního, moderního vzhledu.

Objednávka

Pokud si přejete pořídit tuto kvalitní rohovou sedací soupravu IMAGE, můžete ji zakoupit na webových stránkách Crosta.cz. Za cenu 39 700 Kč získáte kvalitní nábytek, který bude skvělou volbou pro každou domácnost. Vyberte si svou oblíbenou barvu a potěšte se novým pohodlím v obývacím pokoji!

Odkaz na produkt: https://www.crosta.cz/produkt/asir-rohova-sedaci-souprava-image-leva-modra

Závěr

Výběr správného nábytku může být náročným rozhodnutím, ale rohová sedací souprava IMAGE od Crosta splňuje veškeré nároky na kvalitní produkt. Pohodlí, příjemný materiál, moderní design a cenová dostupnost jsou důvody, proč zvolit tuto sedací soupravu. Stačí jen navštívit webové stránky a vychutnat si pohodlí této úchvatné rohové sedací soupravy!