Rubriky
Liberec

Novinka pro děti! Zářivě žlutý zahradní sedací vak ASIR PREMIUM KIDS


Sedací vak zahradní PREMIUM KIDS je pro děti skvělou volbou při jejich odpočinku, děti si s ním užijí spoustu zábavy.

Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim tento úžasný vak na zahradu, vak po létě jednoduše přenesete do jejich pokojíčků. Je to skvělý doplněk do zahrady a zároveň se stane oblíbeným místem pro odpočinek vašich dětí.

Vyroben je z kvalitních a odolných materiálů, vybírat můžete z několika barevných variant. Je to vak, který vydrží mnoho let.

Jde o vak s barvou: žlutá. Materiál, který se použil při jeho výrobě, je 100% recyklovaná pěnová polystyrenová pěna (EPS) s hustotou 7-20. Zároveň je vak potažen voděodolnou tkaninou, takže nevadí, když se vám vlhkost bude drát do zahrady. Výroba využívá ekologické materiály.

Rozměry sedacího vaku jsou následující: Šířka sedáku 60 cm, výška opěradla 60 cm, výška sedáku 25 cm. Jsou to praktické rozměry, které umožňují pohodlné odpočívání.

Sedací vak je vybaven skrytým zipovým systémem a nemá podšívku. Maximální nosnost je 200 kg, takže se na něj mohou pohodlně vejít i dva dospělí. Je to také skvělý doplněk, i pro rodiny s dětmi, protože se na něj vejde více lidí najednou.

Pokud si chcete zakoupit tento úžasný zahradní sedací vak ASIR PREMIUM KIDS, můžete tak učinit na stránkách https://www.kupsinabytek.cz/produkt/asir-sedaci-vak-zahradni-premium-kids-zluty. Užijte si v létě pohodové odpočinky v této pohodlné a stylové variantě.

Zahradní sedací vak ASIR PREMIUM KIDS

Zahradní sedací vak ASIR PREMIUM KIDS