Rubriky
Liberec

Novinka: Rohová sedací souprava SILO kronos 19 – levý úhled pro moderní interiéry od MEBLINE

MEBLINE přináší do své nabídky novou rohovou sedací soupravu SILO kronos 19 – levý úhled, která je ideální pro moderní interiéry. Souprava nabízí nejenom moderní vzhled, ale také maximální komfort pro vaše odpočinkové chvíle.

Specifikace:

  • Rozměry: Šířka 231 cm, výška 90 cm, délka 163 cm
  • Rozměry dodatkowe: Spací plocha 196 cm x 145 cm
  • Podrobnosti: Strana rohu levá, úložný prostor ano, tkanina jako na obrázku Kronos 19, rozkládací funkce na spaní ano, nábytek vhodný do prostoru (celočalouněný) ano, polštáře v ceně ano
  • Konstrukce: Dřevěný rám ano, pružina Faliste ano, pěna T30 ano
  • Další informace: Záruka 24 měsíců

Pro více informací a koupě této rohové sedací soupravy navštivte stránky https://www.sidonia.cz/produkt/mebline-rohova-sedaci-souprava-silo-kronos-19-levy.

MEBLINE je specialista na moderní nábytek s velkým důrazem na kvalitu a design. Vždy se snažíme nabízet to nejlepší na trhu a naše nová rohová sedací souprava SILO kronos 19 – levý úhled rozhodně není výjimkou.

Tato sedací souprava nabízí nejenom pohodlné sezení pro více osob, ale také rozkládací funkci na spaní pro hosty. Díky úložnému prostoru můžete navíc uschovat různé předměty a úsporně využít prostor ve vaší domácnosti.

Tkanina Kronos 19 se skvěle hodí ke každému modernímu interiéru a vzdoruje otěru i skvrnám. Díky tomu se nemusíte bát o to, že by se vaše nová rohová sedací souprava rychle opotřebovala a ztratila na svém krásném vzhledu.

Rohová sedací souprava SILO kronos 19 - levý úhled

Přijďte se podívat na naši novou rohovou sedací soupravu SILO kronos 19 – levý úhled přímo do našeho obchodu a vyzkoušejte si ji na vlastní kůži!