Rubriky
Liberec

Novinkou pro domácnost: Černá kovová lékárnička Higea od Time for home


Lékárnička je nedílnou součástí každé domácnosti!

S boxem Higea, budete mít všechny zázračné masti, obvazy a náplasti na dosah ruky. Díky přehlednému zásobníku budou mít zdravotnické pomůcky své místo, a vy se tak při nehodě nemusíte bát, že nebudete mít ránu čím ošetřit.

Výhodou je i design,

jelikož tento stylový box bude slušivý jak na poličce v koupelně tak kuchyni nebo obývacím pokoji. Pokud se vám nelíbí tradiční bílá lékárnička, Higea v černé kovové barvě je tím pravým řešením.

Lékárnička od Time for home má velkou výhodu – jednoduše se otevírá a uzavírá pomocí magnetického uzávěru, takže se nemusíte bát, že se vám v domácnosti rozlítou léky nebo se obvazy zmačkají.

Kdy se vám bude Higea hodit?

Především při každodenních drobných úrazech, kdy budete potřebovat obvazy, náplasti, masti na bolest svalů a kloubů, ale také při cestování nebo sportování, kdy může dojít k větším úrazům. Lékárnička Higea také oceníte, když máte doma malé děti nebo domácí zvířata, přeci jen nehody nevypadají v každé rodině stejně.

Černá kovová lékárnička Higea od Time for home je určitě kvalitní řešení našeho zdraví s tím, že se nestydíme ji vystavit běžně v domácnosti. Pokud si ji chcete pořídit, mrkněte na higea.cz.

Černá lékárnička Higea od Time for home

Závěrem

pečujte o své zdraví v domácím prostředí. Černá kovová lékárnička Higea od Time for home vám to usnadní a zároveň se bude stát stylovým doplňkem do interiéru.

Zdroj: https://www.naradi-cz.cz/produkt/time-for-home-cerna-kovova-lekarnicka-higea