Rubriky
Liberec

Sada dvou kvalitních bavlněných ručníků Blanc Constellation pro dokonalou hygienu vaší koupelny

I ručníky mohou být stylovou záležitostí. Nejenže nám pomáhají udržovat naše tělo čisté a suché, ale také mohou být zajímavým doplňkem do naší koupelny. Sada dvou bavlněných ručníků Blanc Constellation nabízí dokonalou kombinaci vysoké kvality a moderního designu.

Blanc Constellation – design pro moderní bydlení

Španělská značka Blanc ví, jak používat geometrické tvary, vzory a barvy tak, aby i z obyčejné věci vytvořila něco krásného. Pro své zákazníky nabízí ručníky ve stylu Art Deco. Tento styl využívá geometrické vzory a uplatňuje silné kontrasty mezi barvami.

Kromě krásného designu nabízí Blanc Constellation také kvalitní materiál. Sada 2 ručníků je vyrobena ze 100% bavlny. Tento materiál je velmi příjemný na dotyk a zároveň je velmi odolný. Bavlna je také vhodná pro alergiky, protože jde o hypoalergenní materiál.

Dvojice rozměrů pro dokonalé využití

Sada 2 ručníků je dostupná v různých velikostech, aby vyhovovala potřebám každého z nás. Velký ručník má rozměr 70 x 140 cm a menší ručník má rozměr 50 x 100 cm. Tyto velikosti jsou ideální pro všechny ty, kteří hledají kvalitní a stylové ručníky pro svoji koupelnu.

Návod na údržbu je velmi jednoduchý. Ručníky doporučujeme prát na maximálně 40 ºC a jsou vhodné i do sušičky. Díky tomu jsou velmi praktické a snadno se udržují v dokonalé kondici.

Objednávat můžete na odkazu: https://www.nabytekhned.cz/produkt/sada-2-bavlnenych-rucniku-blanc-constellation-2 a za skvělou cenu si můžete pořídit sada dvou bavlněných ručníků Blanc Constellation, které spojují vysokou kvalitu a moderní design.

Bavlněný ručník Blanc Constellation

Ilustrační foto ručníku Blanc Constellation

Blanc Constellation je španělská značka, která vyrábí moderní a vysoce kvalitní produkty pro každodenní použití. Mezi její nejznámější produkty patří právě bavlněné ručníky s moderním designem.

Bavlněný ručník Blanc Constellation

Ilustrační foto další varianty ručníku Blanc Constellation

Pořídit si sada dvou bavlněných ručníků Blanc Constellation je výborná volba pro každého, kdo hledá dokonalou kombinaci kvality a designu. Tyto ručníky jsou velmi příjemné na dotyk, vyrobeny z kvalitního materiálu a snadno se udržují v dokonalé stavu. Navíc sada obsahuje dva různé rozměry, takže si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje. Dokonalou hygienu vaší koupelny zajistíte právě sada dvou bavlněných ručníků Blanc Constellation.