Rubriky
Liberec

Sedací souprava MANAMA s rozkladem na lůžko – levá bordó červená

Sedací souprava MANAMA s rozkladem na lůžko je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlný nábytek na sezení i spaní. Tento model je navíc v levé bordó červené barvě, která jistě dodá Vašemu interiéru zajímavý prvek.

Rohová sedací souprava z kolekce MANAMA

Tato sedací souprava je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje její dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky rohovému designu zabere minimum místa a skvěle se hodí do menších bytů. Rozměry soupravy jsou 230×148 cm.

Sedací souprava MANAMA

Sedací souprava MANAMA se skvěle hodí do menších bytů

Rozklad na lůžko pro pohodlný spánek

Její největší předností je však rozklad na lůžko, které je perfektní řešení pro přespání hostů. Stačí jen snadno rozložit sedací soupravu a máte připravené pohodlné lůžko pro Vaše přátele či rodinu. Rozměry lůžka jsou 200×155 cm.

Sedací souprava MANAMA - rozklad na lůžko

Sedací souprava MANAMA se snadno rozkládá na pohodlné lůžko

Kvalitní materiály pro snadnou údržbu

Je třeba zdůraznit, že sedací souprava MANAMA je vyrobena z kvalitních materiálů. Jedná se o koženkovou potahovou látku, která je velmi odolná proti poškození a snadno se čistí. Pro její údržbu stačí použít vlhký hadřík a můžete ji snadno otřít. Potahová látka nevybledne a zachová si svůj barevný odstín i po mnoha letech používání.

Sedací souprava MANAMA - potahová látka

Potahová látka sedací soupravy MANAMA je snadno udržovatelná

Chcete-li si zakoupit skvělou a pohodlnou sedací soupravu s možností rozkladu na lůžko, vyberte si model MANAMA v levé bordó červené barvě! Více informací a výrobek si můžete prohlédnout na webových stránkách našeho e-shopu!