Rubriky
Liberec

Sprchový závěs Wenko Ocean – osvěžující modrá barva do vaší koupelny

Ačkoli si někdy ve sprše rádi zazpíváme, diváky u toho právě nepotřebujeme. Proto přijde vhod praktický koupelnový závěs od oblíbené značky Wenko. Ten dodá potřebné soukromí, ale může také během privátního pěveckého výstupu dodat dramatický efekt coby opona.

Modrá barva zklidňuje a osvěžuje

Modrá barva je pro mnoho lidí nejen krásná, ale také velmi relaxační. Pomocí sprchového závěsu Wenko Ocean si tak můžete nejen užívat svůj oblíbený sprchový rituál, ale zároveň si dopřát chvíle klidu a pohody. Atmosféru vaší koupelny tak můžete snadno změnit jen pomocí jediného koupelnového doplňku.

Vhodný pro každou koupelnu

Velikost 180 x 200 cm dělá z tohoto sprchového závěsu univerzální produkt, který se hodí prakticky do každé koupelny. Jeho modrá barva navíc snadno ladí s vašimi dalšími koupelnovými doplňky a designem vaší koupelny. Spolu s funkcí ochrany podlahy, kterou tento závěs zajišťuje, je to pro koupelnu ideální produkt.

Modrý sprchový závěs Wenko Ocean

Snadná údržba a kvalita

Sprchový závěs Wenko Ocean je vyroben z kvalitního materiálu, který se snadno udržuje. Nedochází u něj k výraznému ukládání vodního kamene a jeho čištění je snadné a rychlé. Kvalitní provedení také znamená, že vám tento závěs vydrží po mnoho let.

Objednejte si svůj modrý sprchový závěs ještě dnes!

Osobní soukromí a pohodlí jsou velmi důležité při koupelnové hygieně. Díky sprchovému závěsu Wenko Ocean si můžete užívat svou soukromou sprchu bez obav o nepříjemné pohledy. Navíc jeho modrá barva dodá vaší koupelně nádech klidu a harmonie. Pokud tedy toužíte po koupelně s oázi klidu uprostřed Vašeho domova, je tento produkt tou správnou volbou. Objednejte si svůj modrý sprchový závěs ještě dnes!