Rubriky
Liberec

Stylový a praktický: Prádelník 918 lakovaný

Prádelník 918 lakovaný v provedení masiv borovice má 2 úzké a 3 široké zásuvky s kovovými pojezdy, hloubka zásuvky je 32,5 cm. Prádelník nechá prostor pro obrázky na stěnách i dekorace postavené na jeho ploše.

Prádelník 918 lakovaný

Pokud nechcete zaplnit celý prostor vysokými skříněmi, doporučujeme právě tento prádelník. Prádelník 918 lakovaný v provedení masiv borovice vám poslouží k uložení prádla i k vystavení dekorací na jeho ploše. Prádelník obsahuje dvě úzké a tři široké zásuvky s kovovými pojezdy. Do širších zásuvek vložíte ložní prádlo, oblečení, osušky a do menších zásuvek nejrůznější drobnosti.

Využití v každém interiéru

Masivní prádelník se zásuvkami bude vyhovovat všem. Prádelník se bude hodit do každého studentského pokoje, dětského pokoje a ložnice s masivním nábytkem. Prádelník se zásuvkami může stát i v chodbě či v šatně, kde doplní stávající masivní nábytek. Pokoj zařízený masivním nábytkem vám bude sloužit po mnoho let. Masivní nábytek se neokouká ani nevyjde z módy.

Prádelník 918 lakovaný

Doporučení

Pokud hledáte praktický a zároveň stylový nábytek, prádelník 918 lakovaný je pro vás tou správnou volbou. Jeho úzké a široké zásuvky poskytnou dostatek úložného prostoru a zároveň nezabrali moc místa. Navíc z lakování vysoká odolnost proti poškození a opotřebení. Investujte do kvalitního nábytku, který vás bude těšit mnoho let.

Více informací o produktu naleznete zde.