Rubriky
Liberec

Tmavě modrá látková pohovka MESONICA SOO 156 cm – ideální volba pro váš obývací pokoj

Designová pohovka Soo od značky Mesonica zaujme jak svým tvarem, tak i funkčností. Pohovka byla navržena především do komerčních prostor jako jsou kanceláře, lobby, salónky či kosmetická studia, ale nebude jí opovrhovat ani žádný moderně zařízený dům.

Geometrický a jednoduchý tvar

Soo vyniká svými rozměry a geometrickým, jednoduchým tvarem, který doplňují dva připevněné asymetrické polštáře, dodávající celkovému designu jedinečný prvek.

Pohodlí a pružnost

Za zmínku stojí také pěny použité v pohovce, které kromě pohodlí díky měkké výplni nabízejí také pevnou oporu a pružnost. To zajišťuje, že si na pohovce můžete sedět či ležet příjemně dlouhé hodiny bez jakékoliv újmy na zdraví.

Vyberte si svou oblíbenou barvu

Na výběr máte jak pohovky, tak křesla hned v několika barevných variantách. Mezi nejpopulárnější volby patří írská zelená, živá oranžová a moderní šedá barva. Pro ty, kteří chtějí vidět, jak pohovka vypadá v reálném prostředí, je k dispozici odkaz na stránkách Esrom.cz, kde si můžete prohlédnout fotografie produktů, včetně té tmavě modré.

Pro více informací, jako jsou míry a další detaily, se podívejte na stránky Esrom.cz, kde si můžete pohovku Soo i zakoupit.

Tmavě modrá látková pohovka MESONICA SOO 156 cm

Moderní a elegantní kus nábytku pro váš domov

Spolehlivý výrobce a detailní ruční zpracování dodávají této pohovce vysokou kvalitu a eleganci. Pokud hledáte moderní a elegantní kus nábytku pro váš domov nebo komerční prostor, který by zároveň nabídl vysokou úroveň pohodlí a funkčnosti, je pohovka Mesonica Soo tou správnou volbou.