Rubriky
Liberec

Unikátní závěsné svítidlo CustomForm Lord s měděným detailem a průměrem 35 cm

V interiéru musí ladit každý detail. Ať už jde o barvu nohou vaší pohovky, jemný vzor koberce nebo právě svítidlo. Toto od značky CustomForm potěší na oku i na duši všechny milovníky jednoduchého minimalistického stylu a hravě rozzáří kuchyni, jídelnu nebo obývací pokoj.

Toto závěsné svítidlo je skvělou volbou pro ty, kteří hledají originální design a kvalitní zpracování. CustomForm je polská značka se zkušenostmi v oblasti navrhování nábytku a svítidel, díky čemuž můžete počítat s tím, že všechny produkty jsou pečlivě navrženy a vyrobeny od odborníků v oboru.

O značce CustomForm:

Správně si vybrat je také umění. Tímto heslem se řídí designová polská značka CustomForm. Za cíl si klade vnést do každého domova kvalitní a jedinečné kousky, které jsou do detailu navržené designéry a poctivě zpracovány polskými řemeslníky, kteří jsou mistry ve svém oboru.

Až 90 % výroby pochází z Polska a k vám domů se tak dostane produkt, který prošel rukami nejednoho šikovného řemeslníka. A rozhodně je z čeho si vybrat. Truhláři značky CustomForm kouzlí ze dřeva rozmanité stolky a židle, kterým dodávají jejich pohodlné sedáky a opěradla mistři čalouníci. Světla zase vyrábí zruční svářeči a elektrikáři a váš strop nebo stůl osvítí designová lampa, kterou si snadno oblíbíte pro její jedinečnost.

V CustomForm ví, že v hezky zařízeném domově se lépe žije, pracuje i odpočívá. Zařiďte si své doma krásným nábytkem a svítidly této perfekcionistické značky, která dává vyniknout kráse a působivosti polského designu.

Pokud hledáte závěsné svítidlo, které bude originálním prvkem vašeho interiéru, může vás zaujmout svítidlo CustomForm Lord. Má průměr 35 cm a světelné zdroje jsou kryty bílým matným sklem. Výrazným prvkem je měděný detail v dolní části svítidla, který mu dodává unikátní estetiku. Svítidlo se hodí do prostor s moderním designem, ale také do klasických interiérů, kde může být krásně kontrastním prvkem.

Vlastnosti svítidla CustomForm Lord:

  • Průměr: 35 cm
  • Barva krytu: bílá matná sklo
  • Detail: měděný
  • Materiál: kov, sklo
  • Počet světel: 1
  • Typ světla: E27
  • Maximální výkon: 40 W
  • Napětí: 230 V

Svítidlo je vhodné pro kuchyně, jídelny, obývací pokoje nebo ložnice. Skvěle se hodí jako zdroj hlavního osvětlení nebo jako doplňkové svítidlo. Na výběr máte také mezi jinými krásnými lampami od značky CustomForm, které se skvěle hodí k tom