Rubriky
Liberec

Zelený svícen DUTCHBONE Gem – Klenot mezi interiérovými doplňky

Zelený designový svícen Gem s achátovým stínidlem vás okouzlí již na první pohled. Tento zelený svícen se stane skutečným klenotem mezi interiérovými doplňky. Dutchbone je značka z Nizozemska, která nabízí jedinečné a originální produkty pro váš domov.

Vneste do svého domova originální prvek, který dodá celému prostoru unikátní and působivou atmosféru. Zelená barva a achátové stínidlo společně vytváří výrazný a zajímavý designový prvek, který dokáže zachytit vaši pozornost.

Tento svícen je vhodný do různých typů interiérů a stylů. Můžete jej použít jako hlavní dekoraci v místnosti nebo si vytvořit zajímavou kombinaci s dalšími doplňky a dekoracemi. Pokud chcete něco, co opravdu vynikne, zvolte zelený svícen DUTCHBONE Gem a přidáte tak do svého interiéru vzkvétající barvu.

Jak svícen funguje

Svícen DUTCHBONE Gem je vyroben z kovu a skládá se ze dvou částí – základny a stínidla. Základna je vyrobena z mosazi s povrchovou úpravou, zatímco stínidlo je vyrobeno z přírodního achátu. Svítidlo využívá E27 žárovku, kterou není součástí balení.

Ovládání svíčky je velmi snadné. Stačí ji zapojit do zásuvky v místnosti, stisknout vypínač a užít si útulnou atmosféru, kterou vytvoří zelené světlo vycházející z achátového stínidla. Pokud chcete svícen přemístit do jiné místnosti, stačí ho pouze odpojit od zásuvky a umístit na nové místo.

Proč zvolit svícen DUTCHBONE Gem

Proč zvolit zrovna tento svícen? Zde jsou některé důvody:

  • Přírodní achátové stínidlo – díky přírodnímu achátu je každý svícen unikátní a originální. Každý achát má svůj vlastní vzor a barvu, takže každý svícen bude vypadat jinak než ostatní.
  • Zelená barva – zelená barva je ideální pro vytvoření klidné a příjemné atmosféry. Tento svícen vám umožní optimalizovat atmosféru místnosti snadno a jednoduše.
  • Nízká spotřeba energie – svícen využívá E27 žárovku, která nepotřebuje příliš mnoho energie. To znamená, že tento svícen je šetrný k vašemu rozpočtu a k životnímu prostředí.

Dokonalý interiér se skládá z mnoha různých prvků, které dokážou tvořit neuvěřitelné kombinace. Zelený svícen DUTCHBONE Gem může být právě tím klenotem, který dokáže dodat vašemu domovu třešničku na dortu.

Pro více informací a nákup, navštivte nás na https://www.nabytekhned.cz/produkt/zeleny-svicen-dutchbone-gem.